BRÚSENIE KORČÚĽ

 Brúsenie korčúľ na profesionálnej brúske PROSHARP

Používame švédsku automatickú brúsku PROSHARP, ktorú používa rad tímov i popredných hráčov NHL. Brúska brúsi presne daným polomerom žliabku, ktorý je možné podľa priania prednastaviť. Brúsená plocha je absolútne hladká, žliabok po celej dĺžke noža s presným konštantným polomerom. Brúsime korčule hokejové, pánske, dámske, detské.

Cenník brúsenia korčúľ
Cena brúsenia pár 4€
Cena brúsenia nových korčúľ pár 6€

Znehodnotené korčule (napr. vyštrbené nože, korózia a pod.) sa môžu účtovať vyššou cenou v závislosti od znehodnotenia.

Brúsenie korčúľ vykonávame na počkanie ( do 10 min), pri väčšom nápore do 1 dňa.

Bez ohľadu na veľkosť žliabku je zásadný faktor dobre nabrúsených korčúľ dokonalá rovnosť hrán noža a presný vyleštený žliabok po celej dĺžke noža bez nerovností a rýh. Nemenej dôležité je začistenie bočných otrepov vzniknutých brúsením žliabku.

Toto je možné iba pri brúsení na automatickom stroji, kedy je nôž korčule presne vedený nad brúsnym kotúčom v pozdĺžnej rovine noža, konštantnou rýchlosťou prispôsobenej obvodovej rýchlosti kotúča a prítlakom kotúče na nôž. Týmto spôsobom je zaistený presný žliabok po celej dĺžke noža.

Použitím jemných brúsnych kotúčov a brúsnej pasty je potom aj vyleštený. Pre dokonalé začistenie bočnej hrany korčule používame niekoľko špeciálnych jemných brúsikov, vrátane diamantového a keramického.

V Skidomivo pre vás brúsime korčule na automatickej švédskej brúske ProSharp, vďaka tomu dosahujeme dokonalé nabrúsenie nožov korčúľ. Rovnakú kvalitu bohužiaľ nie je možné vytvoriť pri obyčajnom ručnom brúsení korčúľ.

Nedovolali ste sa?

Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a zodpovedne, preto veríme, že pochopíte možnú obsadenosť našich telefónnych liniek. Ak momentálne nedvíhame, venujeme sa naplno iným zákazníkom. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nám napísať email na info@skidomivo.sk

Bezplatné parkovanie priamo pred predajňou