BAZÁR

Jazdené lyže, lyžiarky, snowboardy, bežky – o tento sortiment je veľký záujem. Po celú sezónu udržiavame plnú ponuku.

Disponujeme širokým výberom zjazdových lyží, lyžiarok a snowboardov pre deti a dospelých všetkých výkonnostných kategórii. Všetky jazdené lyže sú už servisované a skontrolované servisným technikom a pripravené pre lyžiarsky pôžitok. Pri zakúpení lyží je u nás samozrejmosťou nastavenie na požadované parametre lyžiara. Poskytujeme záruku na použitý tovar 1 rok.

Ak nechcete kupovať naslepo, lyže vám zapožičiame na vyskúšanie. Ak sa vám budú páčiť, odpočítame cenu zapožičania. U nás NIČ neriskujete !!

Za výhodných podmienok je možné odkúpiť vybavenie z požičovne alebo využiť celosezónne požičovné.

Máte ešte zachovalé lyže alebo iné športové vybavenie, ale pokukujete po novom? Kúpte si u nás nové a my od vás tie staré vykúpime. To oceníte hlavne u detských lyží, kedy vaši potomkovia zo starých zakaždým rýchlo vyrastú.

Postup výkupu

  • Vykupujeme lyžiarsku, snowboardovú a bežkársku výstroj. Lyže vykupujeme iba carvingové max do 170 cm

  • Prineste výstroj k nám na predajňu, ak sa vám to nechce nosiť, môžete poslať fotky na email info@skidomivo.sk

  • Náš pracovník vám výstroj ocení

  • Ak budete s výkupnou cenou spokojný, vyplácame peniaze v hotovosti alebo si môžete kúpiť u nás novú výstroj a peniaze vám budú odpočítané od predajnej ceny

Nedovolali ste sa?

Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a zodpovedne, preto veríme, že pochopíte možnú obsadenosť našich telefónnych liniek. Ak momentálne nedvíhame, venujeme sa naplno iným zákazníkom. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nám napísať email na info@skidomivo.sk

Bezplatné parkovanie priamo pred predajňou